Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Продовжуються ремонтні роботи у 3 та 4 навчальних корпусах ЗНУ

Продовжуються ремонтні роботи у 3 та 4 навчальних корпусах ЗНУ

27.01.2014 12:38 Все Факультети Біологічний Ремонтно-будівельні роботи біологічний факультет

У Запорізькому національному університеті тривають масштабні ремонтні роботи відразу на декількох об’єктах. Адже одним із пріоритетних завдань нашого вишу є оновлення матеріально-технічної бази та створення нормальних умов для навчання та роботи.

Незважаючи на поточні будівельно-ремонтні роботи, вже вимальовуються риси більш сучасних та комфортних кабінетів, лабораторій та аудиторій.
Влітку минулого року у 3 навчальному корпусі, де розміщується біологічний факультет ЗНУ, було проведено ряд робіт із реконструкції підвального поверху цього корпусу. Відбулася повна заміна підлоги, труб постачання холодної та гарячої води тощо.Протягом першого навчального півріччя тут проходили і наразі продовжуються роботи із заміни плитки на підлозі, ремонту та обшивання стін, стелі, заміни системи електропроводки та сигналізації. Планується також замінити вікна та двері підвального приміщення.
Також проходить повна модернізація приміщень та коридору на першому поверсі 4 корпусу. Зараз тут працює ремонтно-будівельна бригада АГЧ, яка відновлює штукатурку, стелю, проводить фарбування та інші види роботи. Після завершення реконструкції ці приміщення поповнять аудиторні фонди факультету фізичного виховання.

Олена ХлистунСхожі новини