Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному стартувала спартакіада серед викладачів і співробітників університету

У Запорізькому національному стартувала спартакіада серед викладачів і співробітників університету

28.01.2014 13:30 Спорт змагання СОК

28 січня в нашому виші відбулися перші змагання у рамках спартакіади серед викладачів та співробітників Запорізького національного, а саме – із шашок.

Організатором спортивного заходу виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету. За словами заступника директора Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександра Петренка, цього року до участі в спартакіаді зареєстровано близько 100 охочих помірятися силами у змаганнях із різних видів спорту.
Суддями сьогоднішнього заходу виступили заступник директора СОК Олександр Петренко (головний суддя) та старший викладач кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова (суддя). Команди були поділено на чоловічі та жіночі. Загалом участь у спортивному «протистоянні» взяли 16 осіб – 10 чоловіків та 6 жінок.
На початку заходу до присутніх з вітальним словом звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас, який побажав учасникам отримати задоволення від змагань та досягти гарних результатів. А Галина Єсіонова пояснила учасникам правила та запросила всіх до гри.
За результатами запеклої боротьби переможцями серед жінок стали:
1 місце – Яна Петриченко (бухгалтер 1 категорії);
2 місце – Ірина Ткаченко (доцент кафедри математичного аналізу математичного факультету);
3 місце – Ганна Кононенко (викладач фізичного виховання ЕПК ЗНУ).
Серед чоловіків:
1 місце – Андрій Кургузов (к.ф.н, доц., заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту);
2 місце – Георгій Артьомов (електрик 8 навчального корпусу ЗНУ);
3 місце – Сергій Тихомиров (завідувач сектору довідково-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ЗНУ).
Переможці отримали грамоти, медалі, цінні подарунки та багато позитивних емоцій від спортивного дійства.
Нагадаємо, що вже завтра серед викладачів та співробітників університету відбудуться змагання із настільного тенісу (2 навчальний корпус, спортивний зал №2, початок о 10.00). Тож усі охочі можуть прийти підтримати й підбадьорити друзів та колег.

Ксенія Назаренко

Схожі новини