Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Вітаємо!

19.01.2004 00:00

Вітаємо переможців конкурсу на кращий поетичний переклад “Сходинки до перекладацького Парнасу”! Перше місце розділили Матвеєва В. (1 курс, ФІФ) за переклад віршів П.Б. Шеллі, Е. Дікінсон та Мосягіна А. (4 курс, фізичний факультет) за переклад віршів Дж. Г. Байрона. Друге місце посіли: Чалая Я. (2 курс, ФІФ), Хохленко М. (2 курс, філологічний факультет) та Шкловська О. (магістр ФІФ). Третє місце в конкурсі отримали: Луцевич Ю. (4 курс, ФІФ), Кардашов О. (1 курс, ФІФ), Дубошина П. (1 курс, філологічний факультет),Тупахіна О. (аспірант кафедри зарубіжної літератури), Шило Н. (3 курс, філологічний факультет), Олефіренко О. (5 курс, філологічний факультет), Тарасенко Т. (3 курс, філологічний факультет). Просимо всіх переможців завітати до аудиторії 213 (ІІ навчальний корпус) або зателефонувати: 64-55-26.
Лабораторія ренесансних студій

Катерина Романова