Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології прослухали онлайн-лекцію від професора університету дю Мен (Франція)

25.02.2014 11:43 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

25 лютого на факультеті іноземної філології ЗНУ в рамках програми подвійного магістерського диплома між Запорізьким національним університетом та Університетом дю Мен (Франція) відбулася відеоконференція. Організатором заходу виступили представники кафедри романської філології та перекладу факультету іноземної філології.

На захід завітала декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна. Вона звернулася з привітальними словами до французьких колег та подякувала за співпрацю.
Лекцію для студентів провів професор університету дю Мен Жан Франсуа Бурде. Він запропонував студентам 3-5 курсів спеціальностей «Французька мова та література», «Переклад (французька мова)» і «Англійська мова та література» під час ознайомлення з літературним текстом французького письменника Жана Жіоно проаналізувати ситуацію у суспільстві та епоху загалом, у якій жив та писав свої твори автор. Крім того, учасники лекції розглянули характерні риси індивідуального авторського стилю Жана Жіоно.
Студенти факультету іноземної філології взяли активну участь в обговоренні теми лекції.
Варто зазначити, що така форма роботи в межах підготовки подвійного магістерського диплома за спеціальністю «Французька мова та література» вже є не новою, адже ця відеоконференція була вже п’ятнадцятою. Саме завдяки такій формі роботи студенти факультету іноземної філології нашого вишу мають унікальну можливість поспілкуватися з французькими викладачами та студентами університету дю Мен.
Крім того, у заході взяла участь і випускниця нашого університету, асистент кафедри романської філології та перекладу Наталія Проскуріна, яка отримала стипендію Посольства Франції в Україні і наразі навчається в університеті дю Мен на рівні «Master 2».

Олена Ярошенко