Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся онлайн турнір із програмування

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся онлайн турнір із програмування

25.02.2014 15:30 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

24 лютого в рамках проведення тижня інформатики та математики в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбувся заочний онлайн турнір із програмування.

У заході взяли участь студенти 2-3 курсів ЕПК спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Завдання турніру, підготовлені викладачем коледжу Олексієм Кудіним, були опубліковані на сайті коледжу, тож кожен охочий міг перевірити рівень своїх знань.
Усього на учасників змагання очікувало чотири завдання, кожне з яких оцінювалося максимально у п’ять балів. Рівень виконання завдань перевіряли викладачі ЕПК Олексій Кудін та Вікторія Шевченко.
За результатами змагань найбільше балів набрав і, відповідно, став переможцем турніру студент ЕПК Юлій Задорожній. Друге місце посів Дмитро Кубатко, третє – Олександр Плоткін, четверте – Рімма Бікбаева, а п’яте – Наталія Ільющенко.

Олена Ярошенко