Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники провели тренінг з питань адміністративного затримання

Студенти-правники провели тренінг з питань адміністративного затримання

25.02.2014 12:45 Все Факультети Юридичний юридичний факультет

25 лютого на юридичному факультеті Запорізького національного університету за підтримки декана, д.ю.н. Тетяни Коломоєць та к.ю.н. Миколи Мартинова відбувся тренінг для студентів біологічного факультету, присвячений проблемам адміністративного затримання.

Під час заходу студенти-правники розповіли слухачам про специфіку адміністративного затримання як заходу адміністративного примусу, його підстави, процедуру проведення і тривалість. Особливу увагу було приділено структурі та змісту протоколу адміністративного затримання.
Присутні виявили неабияку зацікавленість у порушених темах. Вони брали активну участь в інсценуванні затримання та поставили багато запитань доповідачам.

Іван Шумейко,
юридичний факультет