Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі декада з інформатики та математики завершилася інтелектуальною грою «Що? Де? Коли?»

25.02.2014 16:56 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж гра «Що? Де? Коли?»

25 лютого в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету провели тематичний турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», присвячений точним наукам. Цим заходом завершилася декада з інформатики та математики, яка тривала на базі ЕПК із 17 лютого.

На початку змагання викладач Економіко-правничого коледжу Наталія Калашникова привітала всіх його учасників – першокурсників різних спеціальностей коледжу. «Я певна, що тут зібралися ті, хто справді любить математику й інформатику і добре розуміє, яке велике значення на сьогодні мають точні науки для подальшого успішного розвитку суспільства. Тож хочу побажати усім вам вдалих відповідей та перемоги», - зазначила вона. Також Наталія Юріївна представила присутнім членів журі: третьокурсників спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Олексія Соловйова і Максима Півня, а також студентку 2 курсу цієї спеціальності Марію Філіну. Ведучим заходу став другокурсник Дмитро Кубатко.
За звання найкращих знавців точних наук змагалися сім команд: «Архімед», «Юніті», «Феміда», «Інверсія», «Марвел», «Інтегралочки» й «Палата № 33». Під час інтелектуальної гри її учасники мали не лише продемонструвати рівень своїх знань, але й швидкість реакції та вміння вирішувати логічні задачі.
Перший тур змагання складався із 24 запитань, пов’язаних із математикою й інформатикою, на вирішення кожного з яких відводилося по одній хвилині. За його результатами на 1 місці опинилася команда першокурсників спеціальності «Розробка програмного забезпечення» «Інверсія», яка набрала 18 балів.
А от наступними за кількістю балів стали відразу дві команди: «Феміда» (спеціальність «Правознавство») й «Інтегралочки» (спеціальність «Організація виробництва»). Обидві команди набрали по 12 балів, тому викладач Наталія Калашникова поставила їм ще одне додаткове запитання на логіку. У результаті 2 місце виборола команда «Феміда», а «Інтегралочки», відповідно, опинилися на 3. Усі переможці «Що? Де? Коли?» отримали почесні грамоти Економіко-правничого коледжу.

Таміла Тарасенко