Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародна науково-практична конференція пам’яті доктора юридичних наук, професора Леоніда Коваля на юридичному факультеті ЗНУ

28.02.2014 10:05 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

27-28 лютого на базі юридичного факультету Запорізького національного університету проходить Міжнародна науково-практична конференція пам’яті доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Леоніда Коваля «Адміністративне право та процес України: пріоритетні напрями розвитку в умовах демократизації».

Леонід Васильович є одним із фундаторів юридичного факультету нашого університету. У 1997 році він прийшов працювати до Запорізького державного університету, де впродовж року очолював кафедру конституційного та адміністративного права, сприяв відкриттю аспірантури, виступив засновником наукової школи.
Леонід Коваль був визнаним авторитетом у галузі адміністративного права та державного управління. Положення, сформульовані ним, щодо підстав виникнення, суб'єктного складу, розвитку (реалізації) адміністративно-деліктних відносин, способів забезпечення законності в державному управлінні, примусу згідно адміністративного права, специфіки нормотворчості в адміністративно-деліктній сфері не втрачають своєї актуальності і на сьогодні.
Протягом двох днів роботи конференції провідні вчені, які прибули до нашого вишу з усіх куточків України (Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська юридична академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Донецького національного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського) та Російської Федерації (Російського державного соціального університету, Московського державного юридичного університету імені О.О. Кутафіна) під час пленарних та секційних засідань мають обговорити цікаві наукові напрацюванням у галузі адміністративного права.
Під час роботи конференції планується провести комплексний науково-практичний аналіз перспектив та наслідків упровадження адміністративно-правової реформи в Україні, систематизації адміністративного законодавства України, подальшого розвитку адміністративного судочинства в Україні.
За результатами конференції до апарату Верховної Ради України буде направлений пакет пропозицій, основою яких стануть доповіді учасників конференції.

Юридичний факультет