Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ заснували нову традицію

На факультеті іноземної філології ЗНУ заснували нову традицію

28.02.2014 09:14 Все Факультети Іноземної філології ФІФ

У середу, 26 лютого, на факультеті іноземної філології відбувся «Вечір справжньої італійської мафії» англійською мовою. У заході взяли участь студенти факультетів іноземної філології, журналістики, юридичного та філологічного, а також університету ЗІЕІТ, волонтери з Туреччини, Єгипту й Америки.

Ідея подібного заходу назрівала вже давно, а була втілена студенткою факультету іноземної філології, учасницею міжнародної молодіжної організації AIESEC Анастасією Брус за підтримки студентів факультету іноземної філології Артема Погребняка і Тетяни Фанагей, а також факультету іноземної філології та міжнародної молодіжної організації AIESEC, що організовує приїзд, перебування та активну діяльність у Запоріжжі волонтерів із багатьох країн світу. Цього разу у заході взяли участь волонтери Улукай Хакан і Алі Абдулрахман.
Студентам дуже сподобалась ідея проведення таких вечорів, тому вони виказали сподівання, що проведення таких заходів в університеті стане чудовою традицією.
Наступний захід відбудеться 5 березня (2 навчальний корпус ЗНУ, ауд. 302). Тож кожен охочий може взяти у ньому участь. Більш детальну інформацію можна знайти у спільноті студентської ради факультету іноземної філології ЗНУ, на дошці оголошень студентської ради ФІФу або дізнатись безпосередньо від старост.

Факультет іноземної філології