Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Актуальні проблеми реформування системи органів досудового розслідування та прокуратури обговорили на юридичному факультеті ЗНУ

Актуальні проблеми реформування системи органів досудового розслідування та прокуратури обговорили на юридичному факультеті ЗНУ

28.02.2014 14:00 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет майстер-клас

28 лютого на базі юридичного факультету Запорізького національного університету відбувся майстер-клас від к.ю.н., доцента, професора кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України, старшого радника юстиції, почесного працівника прокуратури, адвоката Віктора Боярова на тему «Актуальні питання реформування прокуратури України на сучасному етапі розвитку державності України».

На заході були присутні студенти 2-5 курсів юридичного факультету, аспіранти кафедр юридичного факультету та викладачі юридичного факультету ЗНУ.
Віктор Іванович детально розповів учасникам майстер-класу про актуальність реформування системи органів досудового розслідування, приділив значну увагу сучасному стану та перспективам інституту прокуратури в Україні. Було зроблено також акцент на міжнародному досвіді регулювання діяльності органів прокурорського нагляду.
Доповідач спробував розмежувати функції прокуратури на властиві та такі, що не є їй властивими; висловив слушну думку щодо неприпустимості делегування прокуратурі функцій судового контролю за досудовим розслідуванням; спробував дати оцінку сучасним проектам змін до законодавства про прокуратуру.
Наприкінці заходу студенти мали можливість поставити свої запитання гостю, а він, у свою чергу, подякував присутнім за активну роботу.

Юридичний факультет

Схожі новини