Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відбулася презентація міжнародної програми обміну студентами та викладачами «Мевляна»

На факультеті іноземної філології відбулася презентація міжнародної програми обміну студентами та викладачами «Мевляна»

03.03.2014 11:24 Все Факультети Іноземної філології ФІФ зустріч

3 березня для викладачів факультету іноземної філології відбулася презентація програми обміну між ВНЗ Туреччини та іншими навчальними закладами світу від заступника координатора програми по обміну студентами та викладачами «Мевляна», викладача університету Чукурова (м. Адана, Туреччина) Ольги Кунт.

Ольга Кунт - випускниця факультету іноземної філології Запорізького національного університету. Вона завітала до рідного вишу, щоб розповісти про нові можливості, які відкриває перед учасниками міжнародна програма обміну.
Викладачі мали змогу поставити запитання гості. Здебільшого їх цікавили обов’язки сторін; фінансові аспекти; порядок оформлення необхідних документів; умови участі у програмі - пріоритетні напрямки наукових розробок, мова викладання, розробка наукового плану; тривалість обмінів тощо. Ольга Кунт зазначила, що тривалість обмінів визначає кожен для себе самостійно. Вона складає від одного тижня (мінімальний строк) до 3 місяців. Також вона наголосила, що усі фінансові обов’язки бере на себе турецька сторона.
Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна наприкінці заходу подякувала гості за презентацію та виказала сподівання, що такі зустрічі стануть гарною традицією для факультету.

Ксенія Назаренко

Схожі новини