Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень безоплатної правової допомоги від правників ЗНУ

Тиждень безоплатної правової допомоги від правників ЗНУ

03.03.2014 10:33 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

З 24 лютого по 1 березня співробітниками та студентами юридичного факультету Запорізького національного університету було проведено Тиждень безоплатної правової допомоги для жителів міста Запоріжжя та Запорізької області.

Протягом останніх трьох років аналогічні заходи представники ЗНУ проводять двічі на рік – на початку року та у жовтні - з метою підвищення рівня правової освіти населення області та посилення практичної складової процесу підготовки майбутніх юристів.
Цього року організатори дещо урізноманітнили форми і методи роботи. Окрім роз’яснень положень чинного законодавства, консультацій щодо їх застосування, підготовки процесуальних документів на базі юридичної клініки ЗНУ, яка успішно функціонує вже протягом 15 років, у цьому році було запроваджено виїзні консультації – зустрічі з різними верствами населення міста та області.
Мобільні групи, сформовані з числа викладачів-правників і майбутніх юристів, відвідали структурні підрозділи місцевих органів державної влади, органи місцевого самоврядування, школи, ВНЗ I-II рівнів акредитації, громадські організації інвалідів, пенсіонерів тощо.
Учасники заходу здійснили поїздки майже в усі райони Запорізької області. Жителів найбільше цікавили питання застосування земельного, пенсійного, житлового, трудового законодавства, проблемні питання взаємовідносин з органами публічного адміністрування.
Роз’яснювально-консультаційна діяльність здійснювалася й із використанням ресурсу ЗМІ, а саме: підготовка тематичних публікацій у друкованих мас-медіа, участь у телерадіопрограмах із правничої тематики, у тому числі, й у форматі «гарячої лінії».
Проведення таких заходів сприяє не тільки підвищенню рівня правової освіти жителів області, вирішенню проблемних питань правового характеру, а й отриманню студентами практичних навичок під час спільної роботи з досвідченими колегами.

Юридичний факультет

Схожі новини