Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалися тренінги для абітурієнтів зі складання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ розпочалися тренінги для абітурієнтів зі складання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання

03.03.2014 10:38 Пробне ЗНО профорієнтаційна робота

2 березня у Запорізькому національному університеті розпочалася низка безкоштовних пробних тестувань із предметів, включених до переліку зовнішнього незалежного оцінювання. Ці тренінги є традиційними для нашого вишу, адже вже шостий рік поспіль на початку весни всі охочі можуть завітати до Запорізького національного університету, аби перевірити свою готовність до складання ЗНО та отримати консультації фахівців щодо успішного проходження тестування.

Цього разу на пробне тестування з біології завітало понад 450 абітурієнтів зі шкіл міста й області, а на тренінг із хімії – близько 300 учасників.
Офіційно тестування з біології мали розпочатися о 9 годині, а з хімії – о 13.00, при цьому на виконання тестових завдань відводилося по дві години. Але задля зручності учасників пробного ЗНО всі, хто бажав пройти два тренінги в один день, могли, завершивши перше тестування та трохи перепочивши, відразу взяти участь у другому тренінгу: групи охочих перевірити свої знання з хімії почали формувати з 11.00.
Перед усіма учасниками пробного ЗНО виступили представники факультету соціальної педагогіки та психології, надавши їм рекомендації щодо того, як найбільш ефективно скласти тести. Також усім абітурієнтам нагадали про технічні моменти, виконання яких необхідне для успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання, і роздали інформаційні буклети Запорізького національного університету та біологічного факультету. Окрім того, співробітники нашого університету провели серед майбутніх вступників профорієнтаційну роботу, розповівши їм про переваги навчання у ЗНУ.
За словами завідувача підготовчого відділення Ірини Бакаленко, цьогорічні перші пробні тестування на базі нашого вишу пройшли успішно: усі співробітники Запорізького національного університету, залучені до їх проведення, діяли чітко та злагоджено, за добре напрацьованою схемою, а школярі виявили зацікавлення в участі у пробному ЗНО і чітко виконували всі вимоги організаторів.
Нагадаємо, що наступної неділі, 9 березня, о 9.00 у ЗНУ пройдуть тренінги з іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської), а у другій половині дня – зі світової літератури та з географії.

Таміла Тарасенко

Схожі новини