Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ нагороджені грамотою за участь у Місячнику безпеки життєдіяльності

Студенти ЗНУ нагороджені грамотою за участь у Місячнику безпеки життєдіяльності

03.03.2014 14:08

Протягом листопада-грудня минулого року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах регіону тривав Місячник безпеки життєдіяльності за підтримки ГУ ДСНС України в Запорізькій області, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЗОДА, а також обласної організації Товариства Червоного Хреста. Цього разу його учасниками вперше стали студенти Запорізького національного університету та Торгового коледжу ЗНУ.

У рамках Місячника представниками відділу охорони праці та відділу виховної роботи ЗНУ за участю співробітників ГУ ДСНС України у Запорізькій області та Державної автомобільної інспекції м. Запоріжжя наприкінці листопада для студентів нашого університету були організовані і проведені лекції з правил пожежної безпеки та правил дорожнього руху. Окрім того, у межах цього заходу відбувся конкурс творчих робіт. Його учасниками переважно були учні шкіл та навчально-виховних закладів, і вперше в ньому взяли участь студенти ЗНУ та Торгового коледжу. Загалом на конкурс було представлено понад 800 робіт.
Студенти – учасники конкурсу - представили відеоролики та презентації на тему безпеки життєдіяльності. Варто зазначити, що активну участь у конкурсі взяли студенти Торгового коледжу ЗНУ, які створили цілу низку малюнків та плакатів задля популяризації здорового способу життя, демотиватори «Ні наркотикам!» тощо.
28 лютого переможців та учасників обласного заходу нагородили грамотами та цінними подарунками. Грамотою Головного управління ДСНС України у Запорізькій області були відзначені студенти ЗНУ і Торгового коледжу за активну участь у заході. Цього року вони не посіли призового місця, адже були єдиними учасниками з числа студентів ВНЗ міста Запоріжжя та області. Наступного разу, організатори сподіваються, список конкурсантів розшириться за рахунок студентської молоді. Проте, як запевнила провідний фахівець відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Наталя Лорман, відео- та презентаційні матеріали, створені руками наших студентів, знадобляться для проведення навчально-агітаційної роботи, яку здійснюють співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Фото з сайту http://www.zp.mns.gov.ua/news/3302.html