Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився турнір із міні-футболу серед юнаків

У ЗНУ завершився турнір із міні-футболу серед юнаків

05.03.2014 12:53 Спорт студентська спартакіада перемога

Із 24 лютого до 4 березня в ігровому залі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ проходив черговий етап загальноуніверситетської студентської спартакіади: змагання з міні-футболу. Цього разу в турнірі взяли участь представники майже всіх факультетів нашого університету.

У результаті семи днів напруженої боротьби місця у турнірній таблиці розподілилися наступним чином: 3 місце посіла команда економічного факультету, 2 – спортсмени факультету соціології та управління, а 1 – футболісти історичного факультету.
Усі переможці зазначили, що дуже важливою для кожного з них була підтримка їх уболівальників, які протягом усього змагання надихали своїх футболістів та налаштовували їх на перемогу.
Організатори заходу вітають не лише учасників команд-переможниць, але й усіх, хто цього року взяв участь у змаганні з футболу, відстоюючи спортивну честь своїх факультетів.