Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Консультативно-інформаційний пункт реєстрації на сесії зовнішнього незалежного оцінювання в ЗНУ завершив основний етап своєї роботи

Консультативно-інформаційний пункт реєстрації на сесії зовнішнього незалежного оцінювання в ЗНУ завершив основний етап своєї роботи

06.03.2014 09:21 Зовнішнє незалежне оцінювання профорієнтаційна діяльність

5 березня офіційно завершилася основна реєстрація на участь у сесіях зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році. Нагадаємо, що з 8 січня і до вчора співробітники Консультативно-інформаційного реєстраційного пункту на базі Запорізького національного університету надавали консультації всім, хто планує взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. За цей час по допомогу в оформленні пакету документів, необхідних для внесення до списків учасників цьогорічного ЗНО, звернулося близько 2500 абітурієнтів із міста й області.

До 19 березня всі охочі можуть внести зміни до пакету документів або ж змінити свій вибір щодо предметів, з яких бажають складати тестування, за умови, якщо встигли зареєструватися до 5 березня включно. Тому фахівці ЗНУ продовжують надавати консультативно-інформаційну допомогу щодо оформлення необхідних для цього документів майбутнім вступникам.
За словами завідувача підготовчого відділення, доцента Ірини Бакаленко, яка очолювала роботу пункту, Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти вже навів дані про загальну кількість зареєстрованих на даний момент цьогорічних вступників. Наразі в Запорізькій області 9974 особи виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, а в самому Запоріжжі – 4019 майбутніх учасників цьогорічного ЗНО.
Що ж до кількості абітурієнтів, які вирішили скористатися послугами Консультативно-інформаційного пункту на базі ЗНУ, то тут важко визначити точну цифру: за час роботи пункту близько 2 500 осіб завітали до нашого вишу, аби отримати консультацію з приводу якогось складного питання, пов’язаного з реєстрацією на ЗНО, чи просто пересвідчитися, що вони правильно зібрали та оформили необхідні для цього документи. Крім того, значна кількість абітурієнтів звернулася по допомогу в телефонному режимі чи через спеціалізовану групу в соціальній мережі «ВКонтакте». Усі вони в повному обсязі отримали необхідну інформацію від фахівців Консультаційного пункту. Зокрема, співробітники ЗНУ радили вступникам, що робити у випадках, коли абітурієнт загубив паспорт чи атестат, не оформив вчасно належний йому за віком документ, що засвідчує його особу, є громадянином іншої країни тощо.
За словами Ірини Миколаївни, цього року значно зросла кількість тих, хто виявив бажання особисто скористатися послугами Консультаційного пункту на базі ЗНУ. Дехто з майбутніх вступників з інших населених пунктів нашої області приїздив у суботу та неділю, коли офіційно пункт не працював. На жаль, як і минулого року, деякі абітурієнти відклали збирання пакету необхідних для участі у ЗНО документів на останні дні, тож у передостанній день роботи пункту співробітники нашого вишу надавали консультації до 19.30.
Також Ірина Миколаївна зазначила, що з абітурієнтами, які звернулися до співробітників Консультаційного пункту, була проведена профорієнтаційна робота: їм розповіли, які саме сертифікати потрібні для вступу на певні спеціальності, нагадали про участь у пробних безкоштовних ЗНО, які щонеділі протягом березня проводяться на базі ЗНУ, тощо.

Таміла Тарасенко

Схожі новини