Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про контроль держави над ЗМІ дискутували студенти факультету соціології та управління

Про контроль держави над ЗМІ дискутували студенти факультету соціології та управління

06.03.2014 12:09 Все Факультети Соціології та управління Наукове товариство студентів та аспірантів факультет соціології та управління дебати

5 березня на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету відбулася гра-дебати на тему «ЗМІ повинні бути підконтрольні державі». У заході взяли участь активісти факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів та студенти ФСУ. Ініціатором та ведучим гри став доктор філософських наук, професор Володимир Скворець.

У ролі тайм-кіпера виступила студентка 1 курсу напряму підготовки «Політологія» Ольга Стеблюк, а обов’язки судді взяв на себе її однокурсник Дмитро Таритін.
Позицію ствердження відстоювала команда «Екзистенція», у складі Юлії Юргіної, Олени Моісеєнко й Руслани Діхтяренко. Їх опонентом у грі була команда «Дельфін», до якої увійшли Андрій Куватов, Артем Воронов і Валерія Овчарова.
Інтелектуальне змагання було досить важким, але цікавим. Тема виявилася актуальною, тому викликала помітний резонанс серед присутніх та палке обговорення. Під час гри її учасники висловлювали як свої думки, так і наводили цитати відомих людей. Також при підготовці до заходу було проаналізоване законодавство та досвід інших держав з цього питання.
Загалом, під час дискусії йшлося про те, що можуть дати суспільству незалежні ЗМІ та підконтрольні державі засоби масової інформації. Звучали тези про вплив ЗМІ на суспільну свідомість, а також розглядалося питання обґрунтованості та доречності інформації, що подається зараз у ЗМІ.
По завершенню гри її організатори підбили підсумки, а гравці обох команд на знак поваги потиснули один одному руки. Незважаючи на те, що перемогу здобула команда «Дельфін», присутні погодились, що й точка зору іншої команди має право на існування.

НТСА факультету соціології та управління

Схожі новини