Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися чергові пробні тренінги із ЗНО

У ЗНУ відбулися чергові пробні тренінги із ЗНО

11.03.2014 11:40 ЗНУ ЗНО

9 березня у Запорізькому національному університеті відбулися пробні тестування із предметів, включених до переліку зовнішнього незалежного оцінювання – іноземної мови (англійської, німецької, французької та іспанської), світової літератури та географії.

Цього разу на пробне тестування з іноземної мови завітало понад 950 абітурієнтів, на тренінг із географії – понад 450 учасників, а на тестування зі світової літератури – понад 150 старшокласників зі шкіл міста й області.
Як завжди, перед учасниками тренінгів виступили представники факультету соціальної педагогіки і психології та надали рекомендації, як краще психологічно підготуватися до здачі тестувань і адаптуватися до стресових ситуацій. Також представники ЗНУ, задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, нагадали і про технічні аспекти та умови складання ЗНО.
Окрім того, співробітники нашого університету провели серед майбутніх вступників профорієнтаційну роботу - розповіли про переваги навчання у ЗНУ, високу кваліфікацію професорсько-викладацького складу нашого вишу, матеріально-технічну базу освітнього закладу та інше.
Завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко зауважила: «Цього разу пробні тестування, як і завжди, пройшли на належному рівні, що не дивно, адже ЗНО на базі нашого вишу проходять вже вшосте. Але, на жаль, деякі учасники тестування з іноземних мов не скористалася можливістю перевірити свої знання англійської мови, виконавши творчу роботу, хоча й мала таку можливість».
Нагадаємо, що наступної неділі, 16 березня, о 9.00 у ЗНУ пройдуть тренінги з української мови та літератури, а о 13.00 – з російської мови.

Ксенія Назаренко

Схожі новини