Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ продовжує профорієнтаційну роботу

Юридичний факультет ЗНУ продовжує профорієнтаційну роботу

11.03.2014 11:55 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Другий тиждень поспіль мобільні групи студентів юридичного факультету на чолі з к.ю.н., старшим викладачем Миколою Мартиновим відвідують школи міста Запоріжжя з метою проведення профорієнтаційної роботи серед старшокласників – потенційних абітурієнтів.

Усього на юридичному факультеті було створено дві мобільні студентські групи, до складу кожної з яких увійшли 15 осіб. Студенти-активісти вже відвідали понад 50 середніх навчальних закладів у Жовтневому, Шевченківському, Ленінському та Комунарському районах міста.
Під час зустрічей зі старшокласниками студенти розповідали про переваги навчання у Запорізькому національному університеті, зокрема на юридичному факультеті, відповідали на запитання школярів. Також школярі отримали профорієнтаційні буклети та рекламно-іміджеву продукцію.
Студенти запросили своїх молодших товаришів на безкоштовні пробні тестування, які наразі відбуваються на базі ЗНУ, а також взяли їхні контактні дані з метою подальших розсилок інформації про наукові, культурні, спортивні, благодійні заходи, що проводяться на юридичному факультеті.
Крім того, студенти юридичного факультету влаштували для учнів 10-11 класів правопросвітницькі вікторини, тренінги, міні-лекцію на тему «Світ юридичних професій». Старшокласники, серед яких були й ті, хто вже визначився з майбутнім фахом, із захопленням зустрічали студентів, розпитували про специфіку навчання на юридичному факультеті.
Адміністрація навчальних закладів, які відвідали студенти юридичного факультету, всіляко сприяла проведенню профорієнтаційних зустрічей. Подібні заходи від активістів юридичного факультету триватимуть і надалі.

Юридичний факультет

Схожі новини