Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців фотоконкурсу «Університет очима студентів»

У ЗНУ визначили переможців фотоконкурсу «Університет очима студентів»

13.03.2014 11:49 Відділ виховної роботи конкурс перемога

12 березня в Запорізькому національному університеті представники організаційного комітету фотоконкурсу «Університет очима студентів» підбили його підсумки та визначили переможців у різних номінаціях.

Цього разу традиційне для нашого вишу фотозмагання присвятили 75-річчю утворення Запорізької області. Тому студенти різних факультетів нашого вишу подавали на розсуд членів оргкомітету – представників адміністрації університету, факультетів, відділу виховної роботи – світлини у таких номінаціях: «Ми зберігаємо традиції», «Студентська молодь – майбутнє Запорізького краю» і «Університет як частинка Запорізького регіону».
При визначенні переможців журі оцінювало не лише відповідність змісту робіт заявленій тематиці конкурсу, але й оригінальність їх ідей, техніку та якість виконання, художній рівень світлин.
У результаті в номінації «Ми зберігаємо традиції» кращою визнано фотографію студентки Економіко-правничого коледжу Анни Жадан «Всі ми – діти України». На другому місці – фоторобота студентки математичного факультету Ганни Кліценко «Тримайтесь, недруги!».
У номінації «Студентська молодь – майбутнє Запорізького краю» 1 місце посіла фотографія представника факультету соціології та управління Микити Шляхового «За нами – майбутнє!», а 2 – робота студента факультету журналістики Геннадія Матвієнка «За крок до майбутнього».
До речі, ще одну фотороботу Геннадія «Корпус спить – не спить студент» журі визнало кращою у номінації «Університет як частинка Запорізького краю». 2 місце у цій номінації присудили фотографії Ганни Кліценко «Я фіксую все», а 3 – студентці факультету журналістики Яні Новіковій за фотографію «У пошуках натхнення».
Незабаром у холі 1 навчального корпусу відбудеться відкриття виставки, що складатиметься з найкращих робіт конкурсу «Університет очима студентів».
Крім того, його переможці отримають дипломи та грошові премії (за 1 місце у кожній номінації – 250 грн.; відповідно, за 2 місце – 200 грн.; а за 3 місце – 150 грн.). Лауреати конкурсу також будуть відзначені почесними грамотами та заохочувальними призами (загальна сума таких призів – 200 гривень).

Таміла Тарасенко