Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Редакційний колектив студентів-видавців ЕПК презентував власну газету

Редакційний колектив студентів-видавців ЕПК презентував власну газету

14.03.2014 16:51 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

У рамках декади популяризації видавничої справи та редагування в Економіко-правничому коледжі ЗНУ студенти групи К 33-11 та представники кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ 13 березня провели ділову гру «Створення власного друкованого видання».

Під час заходу студенти створили віртуальну редакцію, розподілили функції, залежно від посади, та взялися за створення друкованого видання.
Презентуючи зверстану газету, кожен із учасників гри розповів про свої професійні обов’язки та про роботу, яку він виконав під час створення видання. Оцінювали роботу студентів викладачі кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ – доцент Наталія Романюк і старший викладач Галина Микитів.
Захід дав змогу учасникам відчути себе справжнім колективом, який працює в єдиному ритмі. Студенти коледжу із задоволенням використали на практиці навички та знання, отримані під час теоретичних занять з викладачами. У результаті злагодженої роботи «редакції» світ побачила газета «Teplichka» із закликом – «Наші матеріали без консервантів».
Гра допомогла майбутнім фахівцям проявити свою креативність, комунікабельність та, головне, професійну майстерність.

Анастасія Рибакова,
студентка 3 курсу ЕПК