Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Роман Агаєв став чемпіоном України з армспорту

Студент юридичного факультету Роман Агаєв став чемпіоном України з армспорту

17.03.2014 12:39 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

13-14 березня у Харкові відбувся чемпіонат України з армспорту серед дорослих спортсменів. У заході взяли участь 18 команд зі всієї України (близько 150 учасників), у тому числі – студент 4 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету Роман Агаєв.

Саме Роман здобув перше місце у змаганнях як на ліву, так і на праву руку в категорії 55 кг. Майбутній правник дуже задоволений результатом, адже вперше після завершення кар’єри юніора виступав на рівні з дорослими армрестлерами.
Завдяки цій перемозі Роман увійшов до складу збірної України та отримав можливість представляти нашу країну на чемпіонаті Європи (в Баку) та чемпіонаті Світу (у Вільнюсі).

Ольга Попова,
голова інформаційного сектору студентської ради юридичного факультету