Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЕПК відбулися обласні олімпіади з математики та української мови

На базі ЕПК відбулися обласні олімпіади з математики та української мови

17.03.2014 13:21 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж олімпіада

15 березня на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ відбулися одразу дві олімпіади – ІV Всеукраїнська олімпіада з української мови та VІ Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя і Запорізької області. Програмою заходу були передбачені урочисте відкриття та виконання завдань студентами, а також – засідання секцій викладачів навчальних закладів-учасників.

Урочисте відкриття заходу відбулося в актовій залі 3 навчального корпусу ЗНУ. Присутні на ньому – перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, директор ЕПК Олена Грибанова, декан математичного факультету Сергій Гоменюк та заступник голови Запорізького методичного об'єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, голова журі обласного етапу ІV Всеукраїнської олімпіади з української мови Зінаїда Скляренко – привітали присутніх та побажали успіхів конкурсантам.
Завдяки перемогам, здобутим студентами коледжу (Ольга Попова, Кароліна Доля та інші) в олімпіадах з української мови, інформатики та математики у минулому році, Економіко-правничий коледж ЗНУ цього разу отримав право на проведення обласних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на його базі.
Учасниками обласного етапу олімпіади з української мови стали 18 студентів, а з математики – 15 студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя та області.
За підсумками роботи журі, переможцями обласного етапу ІV Всеукраїнської олімпіади з української мови стали:
1 місце – Софія Пшенична (КЗ «Бердянський медичний коледж» ЗОР);
2 місце – Роксолана Верещага (Оріхівський сільськогосподарський технікум);
3 місце – Дмитро Столяренко (Запорізький авіаційний коледж ім. О. Г. Івченка).
Конкурсну комісію обласного етапу VІ Всеукраїнської олімпіади з математики очолила викладач ЕПК Наталія Калашнікова. Переможцями чергового етапу олімпіади стали:
1 місце – Владислав Свістельнік (ЕПК ЗНУ, І курс, «Розробка програмного забезпечення»);
2 місце – Влас Крусір (Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ);
3 місце – Денис Поданенко (Запорізький коледж радіоелектроніки).
У засіданні секції зі словесності взяли участь викладачі української мови та літератури, а також студенти 1-2 курсів ЕПК. Учасники прослухали звіт голови циклової комісії з української мови Наталі Труш про заходи, проведені у рамках тижня української мови та літератури в Економіко-правничому коледжі (листопад, 2013 рік), та у березні 2014 року, присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Також викладачі мали змогу прослухати і обговорити попередні доповіді, які підготували студенти ЕПК для участі у науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука – 2014».
У цей же час проходило засідання секції з математичних наук. Присутні на ньому викладачі приділили увагу обговоренню проблемних питань, які виникають під час підготовки до проведення державної підсумкової атестації з математики у 2014 році.

Схожі новини