Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – за здоровий спосіб життя!

Студенти ЗНУ – за здоровий спосіб життя!

17.03.2014 15:06 Відділ виховної роботи студрада лекція

17 березня у стінах Запорізького національного університету відбулася лекція «Правда про наркотики» від президента Громадської організації «Нарконон-Київ» Марини Грибанової. Організаторами заходу виступили представники адміністрації нашого вишу, Відділу виховної роботи та Студентської ради ЗНУ.

На початку заходу помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова представила гостю глядацькому залу, подякувала їй за візит та запросила до слова.
Марина Грибанова вважається найкращим лектором організації «Нарконон» у Європі. Вона провела вже близько 3,5 тисяч антинаркотичних профілактичних лекцій для більш ніж 200 тис. учнів з понад 650 навчальних закладів України, Росії, Казахстану та Дагестану.
Сьогодні Марина Грибанова провела свою неординарну та дуже цікаву лекцію і для представників нашого університету. На захід завітали не лише студенти усіх факультетів, а й викладачі та співробітники ЗНУ.
Марина Грибанова розповіла присутнім про вплив різних речовин (алкоголю, наркотиків та ін.) на організм людини; розкрила значення поняття залежності від шкідливих речовин, причини її виникнення та наслідки; навела приклади різних емоційних станів людини та поведінку в залежності від кожного з них та інше.
Марина Валентинівна обрала нестандартний формат проведення лекції – вона наводила приклади із життя, розігрувала театралізовані міні-постановки, ставила запитання аудиторії та підтримувала «живе» спілкування – і все це супроводжувала схематичними зображеннями на дошці.
Студентам та усім присутнім дуже сподобалася лекція, адже після її закінчення гостю на знак удячності нагородили гучними оплесками.

Ксенія Назаренко