Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалася науково-практична конференція «Молода наука-2014»

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалася науково-практична конференція «Молода наука-2014»

18.03.2014 09:59 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ

17 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету стартувала традиційна щорічна науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Молода наука-2014». У рамках конференції в коледжі буде проведено десять секційних засідань. Голова оргкомітету конференції – відповідальний за наукову роботу ЕПК, викладач коледжу Максим Носик.

У перший день роботи конференції свої доповіді та наукові розробки представили учасники секції математичних дисциплін. У роботі секції взяли участь 8 студентів 1-4 курсів ЕПК. Ведучою заходу та головою секції математичних дисциплін виступила викладач вищої категорії Наталія Калашнікова. Вона привітала учасників конференції, окреслила регламент роботи та зазначила, що діяльність кожної людини у будь-якому разі потребує математичних знань, тому й не дивно, що у засіданні секції математичних дисциплін взяли участь студенти різних спеціальностей ЕПК.
Доповіді молодих науковців стосувались досить актуальних питань та розкривали цікаві теми. Так, студент 1 курсу спеціальності «Правознавство» Єгор Ульченко провів власне дослідження практичного застосування математики у юриспруденції, а саме – під час захисту інтересів клієнта у господарських процесах. Про застосування математичних методів у криміналістичній експертизі присутнім на заході розповіла студентка 1 курсу спеціальності «Правознавство» Дарина Шурига. У свою чергу, студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Альбіна Швець виступила з доповіддю на тему «Математичне моделювання соціальних процесів».
Студентка 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Анастасія Депутат зацікавила аудиторію своєю роботою на тему «Загадковий світ чисел», у якій розповіла історію виникнення та використання чисел, їх значення та роль у житті суспільства.
Про вплив відчуття кількості на математичні здібності учасникам конференції розповів студент 1 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Дмитро Ковальов, а студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Кароліна Доля виступила з доповіддю про застосування матриць в економіці.
Велику цікавість у аудиторії викликали також доповіді студенток 1 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Софії Якименко «Парадокси в математиці» і Ксенії Сиромлі «Золотий переріз – універсальна світова константа».
За висновками журі найкращими презентаціями були обрані роботи Анастасії Депутат та Дарини Шуриги. Дослідження студентки Кароліни Долі буде рекомендоване до публікації в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука». Крім того, було вирішено відзначити грамотами Єгора Ульченко, Дмитра Ковальова та Софію Якименко за активну участь у роботі секції математичних дисциплін.

Олена Ярошенко

Схожі новини