Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник кафедри військової підготовки ЗНТУ полковник Олександр Коробов зустрівся зі студентами нашого вишу

Представник кафедри військової підготовки ЗНТУ полковник Олександр Коробов зустрівся зі студентами нашого вишу

18.03.2014 10:10 Університет зустріч

17 березня заступник завідувача з навчальної роботи, старший викладач кафедри військової підготовки Запорізького національного технічного університету, полковник Олександр Коробов зустрівся зі студентами Запорізького національного університету. Під час заходу йшлося про умови вступу на кафедру, особливості навчання на ній та пільги, на які у подальшому можуть розраховувати її випускники.

На сьогодні виявили бажання вступити навчатися на кафедрі військової підготовки 60 представників різних факультетів ЗНУ. Найбільшу активність при цьому продемонстрували представники юридичного факультету і факультету фізичного виховання. Крім того, цього разу пройти дворічне навчання на базі кафедри й отримати звання молодшого лейтенанта запасу виявили бажання 4 студентки історичного і біологічного факультетів.
Начальник відділу організаційної роботи, контролю і режиму ЗНУ Вікторія Буличова зауважила, що всі охочі до кінця квітня ще можуть подати заяви на ім’я ректора ЗНУ Миколи Фролова про бажання поєднувати навчання в нашому університеті й на кафедрі військової підготовки.
Під час зустрічі зі студентами Олександр Валентинович зазначив, що на військовій кафедрі ЗНТУ на сьогодні проходять підготовку студенти 15 вищих навчальних закладів Запорізької та Дніпропетровської області. Що цікаво, у цьому році відбудеться перший випуск дівчат – 11 осіб, а ще 10 студенток навчаються перший рік.
Олександр Коробов розповів охочим вступити на навчання на кафедру воєнної підготовки про необхідні для цього документи, особливості проходження медкомісії, а також – про вступні іспити з фізичної підготовки та тестові завдання із предметів «Захист Вітчизни» чи «Основи медичної підготовки». Також Олександр Валентинович розповів про розклад занять кафедри, основні її спеціалізації, про вартість навчання і про пільги, які можуть отримати при подальшому працевлаштуванні її випускники. Він також зауважив, що більш детальну інформацію з усіх питань можна отримати із сайту кафедри або за телефонами: 769-00-01, 769-00-02.

Таміла Тарасенко

Схожі новини