Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Дар’я Самойленко гідно представила ЗНУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка економічного факультету Дар’я Самойленко гідно представила ЗНУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

17.03.2014 16:06 Все Факультети Економічний Економічний факультет

14 березня у стінах Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на базі факультету «Управління та бізнесу» відбувся Всеукраїнський конкурс наукових робіт у галузі «Економіка транспорту та зв’язку». У заході взяли участь 17 студентів із вишів різних областей України. За підтримки декана економічного факультету ЗНУ Алли Череп участь у конкурсі взяла студентка 2 кусу економічного факультету Дар’я Самойленко.

Відкрив науково-практичну конференцію декан факультету «Управління та бізнесу», доктор економічних наук, професор, заслужений діяча науки і техніки України Ілля Дмитрієв. Також із привітаннями до студентів звернулися доцент кафедри економіки підприємства Ксенія Горова та декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп. Вони побажали учасникам, перш за все, отримати задоволення від роботи та творчого натхнення.
Здібності студентів оцінювали члени галузевої комісії. Кращі наукові роботи та проекти були відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
Представниця ЗНУ Дар’я Самойленко представила доповідь на тему «Сучасні проблеми функціонування та перспективи розвитку залізничного транспорту України». У своїй роботі вона висвітлила основні причини затримки розвитку залізничної галузі, зазначивши, що задля вирішення цього питання необхідне реформування всієї галузі.
Після завершення конференції члени галузевої комісії розпочали годинне обговорення робіт юних науковців.
Студентка нашого вишу Дар’я Самойленко заслужено посіла 1 місце. «Коли серед переможців я почула своє прізвище, радість та хвилювання наповнили моє серце, адже відстоювати честь університету - це дуже відповідально. Звісно, я розумію, що без допомоги свого наставника, без тих знань та вмінь, якими поділилась зі мною декан факультету Алла Череп, я б ніколи не досягла цієї перемоги», - зазначила дівчина.
Наприкінці конкурсу відбулася фотосесія з викладачами та новими друзями, а також усім учасникам була запропонована екскурсія містом.

Схожі новини