Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виїзні практичні заняття – невід’ємна складова підготовки майбутніх юристів

Виїзні практичні заняття – невід’ємна складова підготовки майбутніх юристів

20.03.2014 09:56 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Майбутні юристи повинні отримувати навички практичної роботи вже під час навчання у виші. Слухачі магістратури денної форми навчання юридичного факультету Запорізького національного університету активно долучаються до практичної складової навчального процесу – отримують фахові знання у процесі спілкування з досвідченими юристами-практиками, працівниками та керівниками органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

Чергове виїзне заняття відбулося 19 березня у Запорізькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Слухачі магістратури взяли участь у засіданні «проблемної групи» службовців органів державної влади та органів місцевого самоврядування Запорізької області з обговорення практичних аспектів дотримання антикорупційного законодавства України, яке тривало протягом чотирьох годин. Вони мали можливість отримати практичні поради від досвідчених колег стосовно гендерного аспекту державної служби, адаптації законодавства України про підготовку, перепідготовку державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування до вимог законодавства ЄС під час практичного заняття.
Крім того, студенти ознайомилися зі зразками перспективного законодавства з відповідних питань та результатів їх громадського обговорення, із новітньою науковою, навчальною та фаховою літературою з відповідних питань, отримали корисні поради стосовно можливого працевлаштування.

Юридичний факультет

Схожі новини