Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ зустрілися з директором Запорізького обласного центру з надання вторинної правової допомоги

Студенти юридичного факультету ЗНУ зустрілися з директором Запорізького обласного центру з надання вторинної правової допомоги

20.03.2014 10:08 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

19 березня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася зустріч студентів та викладачів факультету із представниками Запорізького обласного центру з надання вторинної правової допомоги. Зокрема, на факультет завітали: директор Центру – Олена Дємєнєва, яка одночасно є дійсним адвокатом-тренером, а також Олексій Біленко – адвокат Центру, член Союзу юристів України.

Гості ознайомили присутніх з основними положеннями вітчизняного законодавства про вторинну правову допомогу, організаційні форми її надання, зупинили увагу на особливостях допуску осіб до надання вторинної правової допомоги, функціонуванні Запорізького Центру з надання вторинної допомоги, узагальнили практику його діяльності, виокремили пріоритети подальшого розвитку.
Під час зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу плідну співпрацю факультету та Центру, залучення студентів до проходження практики, участі у тематичних фахових семінарах, тренінгах, а представників професорсько-викладацького складу – до консультативно-експертної діяльності Центру. У свою чергу, співробітники Центру братимуть участь у навчальному процесі, організації та проведенні різноманітних спільних заходів.

Юридичний факультет

Схожі новини