Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет менеджменту впроваджує нові форми профорієнтаційної роботи

Факультет менеджменту впроваджує нові форми профорієнтаційної роботи

20.03.2014 14:38 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

У рамках розширення співпраці з навчальними закладами міста факультет менеджменту ЗНУ започаткував проведення серії майстер-класів для старшокласників запорізьких шкіл.

Так, впродовж останнього тижня представники факультету двічі завітали до загальноосвітньої середньої школи №40. Під час першої зустрічі був проведений майстер-клас з самоменеджменту для старшокласників школи. Разом із доцентом кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД Ганною Чкан учні розглянули сучасні тенденції самоменеджменту, проаналізували актуальні проблеми та особливості його розвитку.
19 березня відбулося виїзне засідання «Клубу англійської мови» за участю представників кафедри ділової комунікації факультету менеджменту. У засіданні клубу взяли участь старшокласники загальноосвітньої середньої школи №40 із поглибленим вивченням англійської мови . Разом із доцентом кафедри ділової комунікації факультету менеджменту Ларисою Бродською учасники заходу обговорили актуальні питання сучасної рекламної індустрії та проаналізували тенденції розвитку та критерії успішності рекламної продукції на прикладах рекламних кампаній провідних світових виробників. У рамках заходу учні також зустрілися з випускниками школи – теперішніми студентами ЗНУ - та разом з організаторами відвідали музей ЗСШ №40.