Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися дебати між кандидатами на посаду голови Студентської ради

У ЗНУ відбулися дебати між кандидатами на посаду голови Студентської ради

20.03.2014 15:22 Студентська рада ЗНУ

20 березня у Запорізькому національному відбулися публічні дебати між кандидатами на посаду голови Студентської ради університету.

За посаду змагаються три кандидати: студент 3 курсу факультету фізичного виховання Владислав Воротков, студент 3 курсу юридичного факультету Олексій Красов та студентка 4 курсу факультету журналістики Ольга Лебедєва. Ведучим заходу виступив діючий голова Студентської ради ЗНУ Антон Осадчук.
На початку дебатів до присутніх звернулася помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова. Вона подякувала команді діючої Студентської ради ЗНУ на чолі з Антоном Осадчуком за плідну роботу та звернулась до студентства з проханням обрати нового гідного лідера.
Під час зустрічі кандидати на пост голови Студради ЗНУ відповіли на усі запитання студентів та діючого голови Студради Антона Осадчука, а також представили свої передвиборчі програми.
Згідно з проведеним жеребкуванням першим представив свою передвиборчу програму Владислав Воротков. Він окреслив свої основні цілі та завдання. Зокрема, Владислав Воротков планує налагодити роботу рейтингової системи студентів, які проживають у гуртожитках ЗНУ, реконструювати соціальний сектор Студради у волонтерський сектор «Серце ЗНУ», створити команду підтримки спортивних команд усіх факультетів і газету Студради, запровадити проекти «Волонтерська книжка» та «Єднаймося заради життя», спрямований на організацію підтримки студентів, які потрапили в скрутні життєві обставини, а також проводити інтерактивно-розважальні квести та інші культурно-масові заходи, тощо.
Другим виступив кандидат на посаду голови Студради ЗНУ Олексій Красов. Згідно з передвиборчою програмою він планує створити комісію, яка буде розглядати звернення студентів, та сектор психологічної допомоги, надавати студентам юридичну допомогу у Юридичній клініці ЗНУ, активізувати співпрацю з благодійними організаціями. Він вважає, що рішення, які стосуються інтересів студентства, мають прийматися колегіально, з обов’язковим урахуванням думок та пропозицій студентів. Під час прийняття загальноуніверситетських рішень Студрада має впевнено спиратися на потенціал та волю факультетів, надаючи їм якнайбільше самостійності та відповідальності.
У свою чергу, третій кандидат на посаду голови Студради ЗНУ Ольга Лебедєва у своїй передвиборчій програмі зазначила, що головна мета її програми – побудова справжнього громадянського суспільства в окремо взятому університеті. Всі рішення будуть прийматися колегіально, усі оперативні наради будуть абсолютно відкриті для кожного студента. Основною проблемою органів студентського самоврядування Ольга Лебедєва вважає відсутність системної поточної роботи, і саме виправлення цієї помилки стане її першим головним завданням.
Крім того, вона планує створити систему неформальної освіти та неформальні студентські «Speaking club» на кожному факультеті, забезпечувати розвиток правової освіти студентів, розвивати розуміння громадянського суспільства та громадських ініціатив серед студентства, покращити роботу екологічного напрямку неформальної освіти, волонтерську роботу, працювати не лише над проектами різної тематики на рівні України, а й над лобіюванням законодавства, яке повинно докорінно змінити систему освіти нашої держави.
Також Ольга Лебедєва зазначила, що її команда націлена на перемогу в «Студентській республіці-2014» м. Запоріжжя та створенні на її базі дійсно цікавих проектів для студентства міста.
Наприкінці заходу Антон Осадчук подякував усім кандидатам за участь у дебатах та запросив присутніх завітати на звітно-виборчу конференцію Студентської ради університету, що відбудеться 25 березня о 13:00 в актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ.

Олена Ярошенко

Схожі новини