Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету ЗНУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)»

Студенти економічного факультету ЗНУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)»

21.03.2014 15:29 економічний факультет конкурс перемога

18 березня на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)». Серед переможців – студенти економічного факультету Запорізького національного університету.

У 2013/2014 навчальному році економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже вдруге радо приймав учасників другого туру конкурсу. Участь у ньому взяли 93 студенти з 45 вищих навчальних закладів України. На конкурс було представлено 91 наукову студентську роботу, із них – 36 робіт за напрямом «Статистика» та 55 робіт за напрямом «Економіко-математичне моделювання».
Право взяти участь у заключному етапі конкурсу, а саме у підсумковій науково-практичній конференції, вибороли 22 студенти з 14 вищих навчальних закладів з 11 областей України та м. Києва.
На відкритті підсумкової науково-практичної конференції конкурсу виступили: голова галузевої конкурсної комісії, декан економічного факультету Київського національного університету, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Віктор Базилевич і члени галузевої конкурсної комісії – заступник завідувача відділом моделювання та прогнозування економічного розвитку ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», доктор економічних наук, професор Марія Скрипниченко, завідувач кафедри економіко-математичних методів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор Вальдемар Вітлінський, а також завідувачі кафедр статистики та демографії та економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор економічних наук, професор Наталія Ковтун та доктор економічних наук, професор Олександр Черняк.
На підставі відкритого обговорення наукових робіт та доповідей учасників науково-практичної конференції та користуючись Положенням про проведення конкурсу галузева конкурсна комісія обрала претендентів на нагородження дипломами Міністерства освіти і науки України у галузі науки «Кількісні методи в економіці» за напрямом «Статистика».
Так, диплом І ступеня отримав Олександр Коробов, студент 4 курсу економічного факультету Запорізького національного університету за доповідь на тему «Економетричне прогнозування валютного ризику комерційного банку». Науковий керівник – декан економічного факультету ЗНУ, доктор економічних наук, професор Алла Череп.
Диплом ІІ ступеня у секції «Кількісні методи в економіці» за напрямом економіко-математичне моделювання отримала Надія Ланчковська, студентка 4 курсу економічного факультету Запорізького національного університету за наукову роботу «Моделювання в управлінні ефективністю застосування мобільних додатків». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Наталія Максишко.
Підсумкова науково-практична конференція – це своєрідний тест на креативність і пошукову активність майбутніх високопрофесійних економістів-аналітиків. Саме такими хочуть бачити молодих фахівців сучасні роботодавці. Також це – чудова можливість для молодих науковців розкрити свій інтелектуальний потенціал і захистити результати власної наукової роботи в дусі дружнього суперництва.

Економічний факультет

Схожі новини