Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У засіданні круглого столу на фізичному факультеті взяли участь представники педагогічного коледжу

У засіданні круглого столу на фізичному факультеті взяли участь представники педагогічного коледжу

24.03.2014 09:50 Фізичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл профорієнтаційна діяльність

20 березня за участю активістів Наукового товариства студентів та аспірантів фізичного факультету в ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Сонце та його вплив на планету Земля». Захід проходив на базі фізичного факультету. На засідання завітали декан факультету Андрій Андрєєв, заступник декана з наукової роботи Олександр Багрійчук та співробітник навчально-наукової лабораторії астрофізики Василь Лякішев. Ініціатором заходу виступила голова НТСА ЗНУ Валентина Кучерук.

Серед гостей засідання круглого столу також були студенти Запорізького педагогічного коледжу разом зі своїм викладачем фізики та астрономії Оленою Жук.
Під час наукового зібрання його учасники обговорили питання загальної характеристики, будови та еволюції Сонця, як найближчої до нашої планети зірки, можливостей ефективного використання сонячної енергії та перспективи розвитку цього напрямку техніки. Також активну дискусію викликало питання впливу Сонця на нашу планету та на живі організми.
Наприкінці заходу для його учасників влаштували екскурсію обсерваторією фізичного факультету, де вони побачили телескоп, ознайомилися з принципом його роботи та дізналися про дослідження, якими займається цей підрозділ ЗНУ. Усім представникам педагогічного коледжу запропонували приєднатися до студентського гуртка для проведення спільних досліджень.

Валентина Кучерук,
голова НТСА ЗНУ

Схожі новини