Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч із почесним гостем із Японії

На юридичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч із почесним гостем із Японії

27.03.2014 09:50 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

25 березня студентство юридичного факультету ЗНУ мало змогу зустрітися з представником організації AIESEC у м. Запоріжжі, громадянином Японії Шиня Морімото. Ця зустріч відбулася в рамках співпраці юридичного факультету з організацією AIESEC з метою підвищення обізнаності студентів-правників з питань міжнародного права, історії держави і права зарубіжних країн (на прикладі Японії) та покращення рівня володіння англійською мовою. Юридичний факультет підтримує проголошений ректором ЗНУ Миколою Фроловим курс на підвищення ступеня володіння студентами іноземними мовами.

Гість спілкувався зі студентами англійською мовою. Варто зазначити, що під час цієї зустрічі в аудиторії не виникло мовного бар’єру, адже достатня кількість студентів зрозуміла зміст доповіді і вважала за потрібне висловлювати свої думки. Це свідчить про високий рівень володіння англійською мовою серед студентів-юристів. Тож ніщо не завадило їм обговорити особливості правової системи Японії, зокрема систему органів державної влади в цій країні, механізми її взаємодії із громадськістю, методи забезпечення верховенства права, прав людини та громадянина, особливості правозастосовної практики, прокурорського нагляду та функціонування судової системи в цій далекій країні.
Студенти, зокрема Микита Жуков, Дар’я Степанченко, Юлія Чернова, Катерина Гриценко, Олексій Ренгевич та інші, вели активну дискусію і ставили різні питання Шиня Морімото. Гостю за візит подякували декан юридичного факультету д.ю.н., професор Тетяна Коломоєць та к.ю.н., старший викладач Микола Мартинов.

Юридичний факультет