Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ проведено засідання за підсумками профорієнтаційної роботи

На юридичному факультеті ЗНУ проведено засідання за підсумками профорієнтаційної роботи

27.03.2014 10:10 Юридичний факультет

Нещодавно робоча група юридичного факультету, сформована для проведення профорієнтаційної роботи, провела засідання з метою підбиття підсумків роботи. Захід відкрив к.ю.н., старший викладач Микола Мартинов. На засіданні були присутні близько 20 активістів – членів профорієнтаційної групи, а також всі охочі.

Профорієнтаційна група складається із двох окремих підгруп. Її учасники організували та провели велику кількість профорієнтаційних заходів у 150 школах нашого міста. Під час засідання були обговоренні перспективи щодо розширення географії профорієнтаційної роботи у наступному році, яка б розповсюджувалася на територію Запорізької області. Крім того, були обговорені й проблемні питання. Так, наступного року планується розпочати профорієнтаційну роботу ще з осені, аби старшокласники мали можливість зробити свій вибір заздалегідь, дізнатися про проведення пробних ЗНО, які щороку проходять на базі Запорізького національного.
Учасники профорієнтаційної групи під час поїздок формували приблизні списки охочих вступити до ЗНУ, вели статистику, даними якої і поділилися з присутніми. Неабияке зацікавлення гостей заходу викликав і формат проведення профорієнтаційних зустрічей: правопросвітницькі тренінги і лекції про широкий спектр юридичних професій; інтерактивні бесіди про майбутню професію. Тож наступного року члени профорієнтаційної групи сподіваються продовжити свою роботу, спираючись на попередній досвід, та запровадити нові ефективні форми роботи.

Юридичний факультет

Схожі новини