Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет відвідав Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Юридичний факультет відвідав Запорізький обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

27.03.2014 14:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

27 березня викладачі та студенти юридичного факультету ЗНУ здійснили благодійну поїздку до Запорізького обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Сьогодні цьому закладу виповнюється 5 років. На заході, присвяченому першому ювілею Центру, побували к.ю.н., старший викладач Микола Мартинов, а також студенти факультету - Анатолій Шашков, Іван Мотильов, Дар’я Степанченко, Олексій Красов та багато інших.

Із вітальним словом до присутніх звернувся старший викладач Микола Мартинов, який передав працівникам та вихованцям Центру вітальні слова від декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць та ректора ЗНУ Миколи Фролова. У свою чергу, голова профспілки юридичного факультету Іван Мотильов висловив від імені студентства факультету теплі побажання дітям, які навчаються у Центрі.
Студенти та викладачі вручили вихованцям закладу подарунки: солодощі, канцелярію. Усі присутні висловили побажання на подальшу співпрацю у проведенні благодійних концертів та зустрічей. Адміністрація Центру вручила студентам юридичного факультету, а також представникам кафедри конституційного і трудового права юридичного факультету подяку за систематичну підтримку дітей-інвалідів та проведення культурно-масових заходів для вихованців Центру.

Юридичний факультет

Схожі новини