Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели заключну сесію пробних тестувань від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ провели заключну сесію пробних тестувань від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

31.03.2014 11:47 Зовнішнє незалежне оцінювання тренінги профорієнтаційна діяльність

29 березня на базі Запорізького національного університету відбулася друга – заключна – сесія пробних тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання, організована Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. Цього дня близько 300 абітурієнтів завітали до нашого університету, аби перевірити свій рівень знань з історії України, біології, математики, географії та світової літератури.

Нагадаємо, що Запорізький національний університет співпрацює із Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти з 2010 року і саме на базі нашого вишу діє найбільший із трьох запорізьких пунктів проведення пробних тестувань. Загалом у цьому році у стінах ЗНУ участь у пробних тренінгах із зовнішнього незалежного оцінювання від ДпРЦОЯО взяли більше 750 осіб.
За словами завідувача підготовчого відділення ЗНУ Ірини Бакаленко, минулої суботи, як і завжди під час проходження подібних тренінгів, для його учасників були створені умови, максимально наближені до тих, у яких відбуватиметься справжнє ЗНО: абітурієнтів розсадили по 15 чоловік в аудиторії, для чого було задіяно 20 приміщень у 2 навчальному корпусі ЗНУ. Усі учасники мали суворо дотримуватись таких вимог, як: вчасне прибуття на пункт проведення тренінгів; наявність усіх вказаних у правилах документів; заборона на користування мобільними телефонами на території пункту проведення тренінгів тощо.
На жаль, попри неодноразове попередження, цього разу три особи не мали при собі паспортів, тож і не були допущені до участі у пробному тестуванні.
Однак, за словами Ірини Миколаївни, більшість учасників тренінгів від ДпРЦОЯО виявили високий рівень вмотивованості та дисциплінованості: абітурієнтам справді важливо було перевірити свій рівень знань із вказаних дисциплін. Так, серед присутніх на пробному ЗНО було немало і тих, хто вже брав участь у безкоштовних тренінгах, які традиційно протягом березня щонеділі проходили на базі нашого вишу. Цьогорічні вступники прагнуть максимально чітко виявити складні для них теми, аби як треба підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання та всебічно ознайомитися з процедурою його проведення.
Після того, як старшокласники завершили складання тестів, із ними була проведена профорієнтаційна робота: співробітники ЗНУ розповіли їм про особливості та переваги навчання у нашому університеті.

Таміла Тарасенко

Схожі новини