Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті продовжує роботу «Дискусійний клуб»

На історичному факультеті продовжує роботу «Дискусійний клуб»

31.03.2014 10:56 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

Створення «Дискусійного клубу» на базі історичного факультету ЗНУ було викликано бажанням і потребою студентів навчитися професійно ставити запитання, фахово аргументувати власну думку, вміло дебатувати, ділитися своїми враженнями, ідеями з приводу різних питань історичної, політичної, соціокультурної, природничої та інших галузей людського суспільства.

«Дискусійний клуб» почав працювати на факультеті з 20 лютого цього року. У рамках проекту було проведено три засідання круглих столів на такі теми: «Освіта», «Федералізація» і «Роль особистості в історії.
Під час засідань учасники висловлюють власну точку зору та неординарні думки з приводу актуальних тем, ставлять питання, роблять власні висновки.
Тема наступного засідання клубу обирається шляхом голосування, долучитися до якого можна у групі ВКонтакті (https://vk.com/debating_of_history). Наразі дискусії планується проводити кожного четверга (про час і місце проведення також можна дізнатися у групі або в оголошеннях). Учасники клубу – це молоді, амбітні та творчі особистості, відкриті до спілкування, готові ділитись досвідом та отримувати нові знання. Завдання клубу - об`єднання представників різних факультетів через комунікативну взаємодію, створення простору для розвитку незалежної думки, взаєморозуміння та взаємоповаги між студентами великої родини – Запорізького національного університету.
Кожен охочий може взяти участь у засіданнях «Дискусійного клубу», які відбуваються щочетверга о 14:30 в ауд. 301а (5 навчальний корпус ЗНУ). За додатковою інформацією щодо запланованих тем для обговорень звертайтесь до модератора Максима Касьяна (https://vk.com/max_cassius) або слідкуйте за новинами у групі «Дискусійного клубу» (https://vk.com/debating_of_history).

Марія Горелик

Схожі новини