Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися цьогорічні безкоштовні пробні тренінги зі складання зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ завершилися цьогорічні безкоштовні пробні тренінги зі складання зовнішнього незалежного оцінювання

31.03.2014 11:52 Зовнішнє незалежне оцінювання тренінги профорієнтаційна діяльність

30 березня у Запорізькому національному університеті відбувся заключний етап цьогорічних безкоштовних тренінгів зі складання зовнішнього незалежного оцінювання. У неділю до ЗНУ завітали близько 960 абітурієнтів, які прагнули перевірити свої знання з історії України, та понад 60 вступників, які взяли участь у пробному тестуванні зі світової історії.

Нагадаємо, що протягом усього березня щонеділі у ЗНУ проходили безкоштовні пробні тестування з усіх предметів, включених до переліку зовнішнього незалежного оцінювання. Такі тренінги проводяться на базі нашого університету вже шостий рік поспіль і є дуже популярними серед абітурієнтів міста й області. Так, цього року взяти участь у пробних ЗНО виявили бажання більше 7 тисяч осіб.
За словами завідувача підготовчого відділення ЗНУ Ірини Бакаленко, більшість абітурієнтів не обмежується участю в одному тренінгу, а приходить на пробні тестування з усіх дисциплін, які вони обрали для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Тож, учасники пробних тестувань не лише мають змогу вчасно оцінити свій рівень знань, виявити ті теми, на вивченні та повторенні яких мають зосередитись протягом двох наступних місяців, але й можуть у подальшому запобігти стресу під час участі у справжньому ЗНО.
Так, Ірина Миколаївна відзначила, що майбутні вступники, які встигли за місяць взяти участь у кількох тренінгах, відзначаються дисциплінованістю і без нагадувань дотримуються усіх вимог, які висуваються до його учасників під час проходження пробного тестування.
Крім того, що абітурієнтів наочно знайомлять з усіма особливостями процедури написання ЗНО, вони також отримують практичні поради щодо того, як максимально ефективно підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання та подолати стрес під час самого проходження тестування. До того ж, щоразу з усіма присутніми на тренінгах старшокласниками викладачі та студенти нашого вишу проводили профорієнтаційну роботу: школярі більше дізнавалися про особливості вступу до ЗНУ та навчання на різних факультетах і про перспективи, які відкриваються перед випускниками нашого вишу.
Що ж до ефективності участі у пробних ЗНО, то ми запитали тих абітурієнтів, які першими склали тестування, як вони оцінюють рівень складності запропонованих завдань, і ось що почули у відповідь:
Юлія Славна, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15:
- Я навчаюся у спеціалізованому класі з поглибленим вивчення історії, до того ж відвідую річні підготовчі курси при ЗНУ, тому запропоновані завдання не видалися мені надто складними. Хоча я, звісно, багато часу приділяла підготовці, зокрема повторенню дат важливих історичних подій. Також я звернула увагу, що у тестах було багато запитань, пов’язаних із історією ХХ століття, тож думаю додатково повторити цей період. Історія України для мене – необхідний предмет, бо я хочу вступати на юридичний факультет Запорізького національного університету.
Костянтин Гордійченко, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69:
- Я кілька тижнів посилено готувався до проходження тестів з історії України, тож і не нервував перед іспитами. Сьогоднішні завдання видалися мені не дуже складними: я витратив на їх вирішення менше 135 хвилин (час, відведений на пробне ЗНО). Хоч, звісно, я виявив для себе ті питання, над якими варто ще попрацювати. Для мене необхідний сертифікат з історії України з максимально високим балом, тож я радію, що зміг з’ясувати, на що треба звернути увагу при підготовці до складання відповідного ЗНО.

Таміла Тарасенко

Схожі новини