Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету перемогли у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом»

01.04.2014 10:09 Все Факультети Економічний Економічний факультет конкурс перемога

27-28 березня в Одеському національному економічному університеті відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом». Серед його переможців – студенти економічного факультету Запорізького національного університету.

За результатами I туру конкурсу з 200 наукових робіт було відібрано 50 найкращих робіт студентів із навчальних закладів різних міст України, які потім були представлені у ІІ турі.
Наукові роботи студентів 4 курсу ЗНУ були високо оцінені членами журі: так, наукова розвідка Олександри Сінєкаєвої посіла II місце, а Андрій Урусов зі своєю роботою виборов III місце.
Своєю перемогою студенти завдячують науковому керівнику – професору, доктору економічних наук, декану економічного факультету Аллі Череп.

Економічний факультет