Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання секції «Іноземна філологія» на факультеті іноземної філології ЗНУ

Засідання секції «Іноземна філологія» на факультеті іноземної філології ЗНУ

09.04.2014 12:39 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

8 квітня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбулося робоче засідання секції «Іноземна філологія» у рамках науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2014».

Керівником секції виступила д.ф.н., професор Русудан Махачашвілі. Вона привітала учасників заходу та побажала студентам плідної роботи.
Від факультету іноземної філології у конференції взяли участь 20 студентів, 8 з яких представили свої доповіді під час засідання.
Так, студентка факультету іноземної філології Ілона Павлюс виступила з роботою на тему «Характероцентричний портрет у творах Теодора Драйзера», а Яна Путнінс зробила функціональний аналіз заголовків і слоганів на прикладі іноземних видань.
У свою чергу, Катерина Дрюченко проаналізувала класичну й авторську інтерпретацію образу вампіра (на матеріалі «Сутінок» Стефані Маєр), а Діана Бабченко виступила з доповіддю на тему «Інтерпретаційний аналіз семантики фразеологічних одиниць як засіб виявлення змісту концепту "Французька мова"».
Досить цікавими були і доповіді Владислави Ковбаси «Названия кинофильмов как проблема перевода (на материале перевода с английского языка на русский)», Ольги Зибцевої «Інтерпретація мотивів біографізму в кіноверсії роману "Ніжна ніч" Френсіса Скотта Фіцджеральда» та Валерії Приткової «Інновації як актуалізатори концепту "Військовий конфлікт"».
Окрім того, у засіданні взяла участь і студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Тетяна Куліченко, яка виступила з доповіддю на тему «Використання ідіом та сленгу в сучасній англійській та українській мові».
За результатами проведеного засідання, найкращими за ступенем актуальності та наукової новизни були обрані роботи студентів Діани Бабченко, Ольги Зибцевої, Ілони Павлюс та Яни Путнінс.

Олена Ярошенко

Схожі новини