Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ з екскурсією відвідали фіналісти IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

11.04.2014 15:44 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології підготовче відділення профорієнтаційна робота

9 квітня у Запорізькому національному університеті провели екскурсію для учасників четвертого туру IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології – 25 фіналістів з усіх областей нашої країни.

Завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко провела для юних науковців лекцію, присвячену історії та сьогоденню нашого вишу, особливостям підготовки студентів на різних факультетах, його матеріально-технічній базі тощо.
Також зі старшокласниками поспілкувалися студенти факультету соціальної педагогіки та психології: вони розповіли абітурієнтам про своє навчання та дозвілля, громадське та спортивне життя, студентське самоврядування.
Для фіналістів олімпіади влаштували екскурсії студмістечком Запорізького національного університету, його корпусами та музеями. Насамкінець їм вручили пам’ятні подарунки на згадку про університет і навчальні посібники з педагогіки та психології, підібрані колективом Наукової бібліотеки ЗНУ.