Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ провели презентацію видання «Адміністративне право України. Словник термінів»

На юридичному факультеті ЗНУ провели презентацію видання «Адміністративне право України. Словник термінів»

17.04.2014 11:37 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет презентація

16 квітня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася презентація унікального для вітчизняної освіти навчального посібника – «Адміністративне право України. Словник термінів».

До авторського колективу видання увійшло більше 50 провідних учених-адміністративістів нашої країни. Книга побачила світ у відомому українському видавництві правничої літератури «Ін Юре» за загальною редакцією науковців юридичного факультету Запорізького національного університету – декана факультету, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць і доктора юридичних наук, професора Валерія Колпакова.
Під час презентації словника в Запорізькому національному університеті комерційний заступник директора видавничого дому «Ін Юре» Інна Науменко поділилася із присутніми на заході своїми позитивними враженнями від спільної роботи з науковцями юридичного факультету нашого вишу. Також вона висловила впевненість у можливості подальшої плідної співпраці із ЗНУ щодо підготовки, друку та розповсюдження юридичних навчальних видань.
Також під час заходу його почесний гість – перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар – у своєму виступі акцентував увагу присутніх на важливості співпраці для ЗНУ з лідером юридичної видавничої діяльності України та на унікальності такого видання і його значенні для вітчизняної юридичної освіти та науки.
Метр адміністративного права України, автор першого в Україні підручника з адміністративного права Валерій Колпаков, звертаючись до учасників презентації, висловив свою впевненість у тому, що це видання обов’язково ввійде в історію вітчизняної юридичної науки, а також стане добрим помічником для молодих науковців і студентів юридичних вишів України.

Схожі новини