Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда КВК «Юрфак» – переможниця Відкритої Ліги на Кубок ректора ЗНУ

Команда КВК «Юрфак» – переможниця Відкритої Ліги на Кубок ректора ЗНУ

17.04.2014 11:54 КВК Центр культури ЗНУ

16 квітня у стінах Запорізького національного університету відбулася подія, на яку давно чекали шанувальники ігор Клубу веселих і кмітливих: кращі з кращих гравці змагалися у фіналі Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ. Організаторами заходу, який зібрав вболівальників не лише з нашого університету, але й з інших запорізьких вишів, традиційно виступили співробітники Центру культури Запорізького національного університету під керівництвом директора Юлії Янько.

Цього разу за звання найвеселіших і найкмітливіших змагалися представники п’яти команд: «Какая разница?» (збірна ЗНТУ й Авіаційного коледжу), «Конь на Е5» (Економіко-правничий коледж ЗНУ), «Банан» (ЗНУ), «Юрфак» (ЗНУ) та «Юніверс» (ЗНУ).
Незмінний ведучий ігор Кубка, керівник студії КВК Центру культури ЗНУ Олексій Савицький, крім власне учасників заходу, представив вболівальникам ще одну, не менш важливу, «команду», від якої й залежало, хто саме стане переможцем фіналу, – членів журі: автора команди КВК «Харьковские менты», учасника фестивалю в м. Юрмалі «Поющий Кивин», проректора Класичного приватного університету Дмитра Єрмоленка; учасницю команди КВК «ФІФА», фіналістку Кубка мера, чемпіонку Кубка мера у складі команди «Проспект Металургів», учасницю Кубка Президента 2012 р. Ольгу Нестеренко; дев’ятиразового фіналіста Кубка ректора ЗНУ Артема Пшеничного; директора агентства «горящих» путівок «Августін» Павла Бобрикіна й переможця Запорізької молодіжної ліги КВК у команді «Старски и Хатч», переможця Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ Глеба Марченка.
Цього разу команди змагалися у шести конкурсах: вони демонстрували свої таланти у «Привітанні», у «Триатлоні», до якого увійшли відразу три етапи змагань - «Конкурс капітанів», «Розминка» й «Біатлон», у СТЕМі та в «Музичному фіналі».
Варто зазначити, що всі команди дуже творчо та неформально підійшли до виконання поставлених перед ними завдань. Так, команда «Банан» під час СТЕМів презентувала глядачам конкурс супер-героїв, де з іноземцями – Бетменом і Суперменом – змагався вітчизняний герой – Прапорщик Україна. Гравці команди «Какая разница?» під час цього конкурсу презентували своє бачення відпочинку сільських хлопців, які вперше опинилися на міському пляжі. Представники ЕПК (команда «Конь на Е5») розіграли сценку, дія якої відбувається у студентській поліклініці. Учасники команди «Юрфак» у своєму виступі спародіювали сучасні політичні ток-шоу, а команда «Юніверс», запросивши на допомогу члена журі Артема Пшеничного, показала, як пройде цьогорічний літній сезон на базах відпочинку в Кирилівці.
Не менш цікавими та різноплановими стали виступи команд у музичному конкурсі. Гравці «Юніверс» відтворили на сцені музичну передачу, для участі в якій завітав місцевий виконавець шансону, а команда «Какая разница?» зупинилася на співочому протистоянні представників міста й села. Члени команди «Конь на Е5» продемонстрували своє бачення вислову «Університет – ваш другий дім». Темою виступу команди «Банан» став показ того, як вони готувалися до фіналу. Гравці команди «Юрфак», вихід яких і завершив змагання, порадували глядачів музичним номером гурту «Вулична юстиція».
За рішенням журі на 4 місці опинилася команда «Банан» (14 балів), а на 3«Конь на Е5» (15,7 балів). 2 місце, набравши однакову кількість балів, – 16,1, розділили між собою команди «Какая разница?» та «Юніверс». А безперечною переможницею цього сезону Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ стала команда «Юрфак» (16,6 балів). Усі вони отримали статуетки, грамоти, медалі та подарунки.
Крім того, члени журі відзначили сильну гру всіх команд та подякували учасникам за гарний настрій і чудові жарти, а глядачі винагородили їх бурхливими оплесками.
Ще однією цікавою особливістю фіналу став конкурс на кращий жарт серед глядачів, за результатами якого найдотепніші з них були відзначені призами від спонсорів заходу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини