Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті відбулися вибори голови студради гуртожитку № 3

У Запорізькому національному університеті відбулися вибори голови студради гуртожитку № 3

18.04.2014 12:12 Вибори голови студради гуртожитку

17 квітня в Запорізькому національному університеті відбулися вибори голови студради гуртожитку № 3. На заході були присутні: помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко і провідний фахівець відділу виховної роботи Тетяна Баланюк.

Головуючим звітно-виборчої комісії став заступник голови студентської ради Запорізького національного університету Анатолій Шашков, до складу лічильної комісії увійшли студенти Юлія Чеборай та Едгар Проценко, а секретарем лічильної комісії було обрано студентку Юлію Онищенко.
Свої кандидатури на цю посаду висунули студент 4 курсу математичного факультету Віталій Кінчак, який на момент виборів обіймав посаду голови студради гуртожитку, та студент 2 курсу математичного факультету Родіон Попов.
У виборах взяли участь 62 студенти по два представники з кожного блоку гуртожитку.
Розпочала засідання помічник ректора з виховної роботи Наталя Воронова, яка від імені ректорату вишу вручила Віталію Кінчаку подяку за його плідну роботу впродовж двох років на посаді голови студради гуртожитку № 3, а також побажала йому і надалі бути взірцем порядку у гуртожитку.
Після затвердження регламенту та порядку денного відбулись виступи кандидатів, які висвітлили основні пункти своїх програм і відповіли на запитання присутніх.
Віталій Кінчак прозвітував перед студентами про свою діяльність на займаній посаді, згадав про основні проблеми гуртожитку в організації культурно-масових заходів, прибиранні та контролю за цим.
Альтернативний кандидат на посаду голови студради гуртожитку Родіон Попов під час свого виступу запропонував можливі заходи для покращення побутових умов у гуртожитку. Також він розповів про свою команду однодумців і товаришів, а також розповів про основні пункти своєї передвиборчої програми. Студенти дуже жваво обговорювали його кандидатуру та поставили йому найбільше запитань.
За результати таємного голосування за Віталія Кінчака свої голоси віддали 38 студентів, за Родіона Попова – 19, ще п’ятеро з присутніх не підтримали жодного з кандидатів. Таким чином Віталій був обраний на другий термін.
Новообраний голова студентської ради гуртожитку № 3 подякував за довіру та підтримку членам своєї команди, а також пообіцяв працювати на користь студентів, докладати всіх зусиль, аби зробити студентське життя більш насиченим і цікавим, реалізовувати ідеї товаришів щодо покращення побутових умов проживання й організації культурно-масових заходів. Крім того, він запропонував Родіону Попову очолити посаду свого заступника.

Олена Переверзєва