Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ в м. Мелітополі приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

23.04.2014 09:47 Все Коледжі та філії Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ у м. Мелітополь Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ в м Мелітополі благодійність

22 квітня студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в м. Мелітополі зустрілися з волонтерами Мелітопольського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід відбувся в рамках проведення ІХ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!».

Головною метою акції її організатори вважають збір коштів, необхідних для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування і діагностики дітей із вадами зору. Студенти ЕГФ Запорізького національного університету в м. Мелітополі охоче долучилися до цього заходу. Вони висловили сподівання, що зібрані ними кошти підуть на лікування тих, хто найбільше потребує допомоги.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=16576 and cach_timestamp>1614570824
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'