Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Ксенія Шерстякова перемогла у двох номінаціях Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури

Студентка ЗНУ Ксенія Шерстякова перемогла у двох номінаціях Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури

18.04.2014 15:14 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет олімпіада перемога

9-11 квітня в Ужгороді відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури. Для Запорізького національного університету участь у цьому заході стала справжнім тріумфом: за результатами наукового змагання, магістрантка спеціальності «Російська мова та література» Ксенія Шерстякова стала першою відразу у двох номінаціях: в «Літературознавчій ерудиції» та в «Кращому есе з літератури».

Під час олімпіади її учасники мали продемонструвати знання правил граматики та фонетики, лексики і фразеології, синтаксису та словотвору, а також виконати завдання, які демонстрували б їх творчі здібності.
За словами самої Ксенії, «це – дуже символічно, що олімпіада з російської мови та літератури проходила в найзахіднішому місті України – в Ужгороді. Завдання були розділені на два тури: усний і письмовий. Під час письмового етапу нам треба було виконати цікаві, але непрості завданнями, при цьому потрібно було продемонструвати філологічну ерудицію, провести лінгвістичний та літературознавчий аналізи, написати есе на одну із запропонованих тем. Для виконання всіх завдань учасникам олімпіади відводилося чотири години.
Наступного дня відбувся усний тур, який складався із презентації наукових робіт та їх захисту. Загалом, теми робіт дуже відрізнялися від традиційних і стосувалися як класичної, так і сучасної російської літератури.
А ще на мене велике враження справила чудова організація олімпіади. Сам Ужгород – дуже гарне місто, а його мешканці – привітні й доброзичливі».

Схожі новини