Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка філологічного факультету Аліна Полякова – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із російської мови та літератури

Студентка філологічного факультету Аліна Полякова – серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із російської мови та літератури

24.03.2014 15:28 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет конкурс перемога

13-14 березня у Донецьку проходив Всеукраїнський конкурс наукових робіт із російської мови та літератури. Наш університет на цьому заході представляла студентка 4 курсу філологічного факультету Аліна Полякова (науковий керівник – доцент кафедри російської філології Світлана Дітькова).

Варто відзначити, що протягом останніх років студенти ЗНУ – учасники конкурсів філологічного спрямування – посідали лише призові місця. От і цього разу Аліна Полякова була відзначена Дипломом ІІІ ступеня.
Ось що Аліна сама розповідає про захід і свої враження від участі в ньому: «Конкурс тривав протягом двох днів. До цього я ніколи не була в Донецьку, тому в перший день з радістю скористалася пропозицією організаторів і в супроводі двох студентів ознайомилася з містом. Під час цієї екскурсії мені пощастило побувати на так званому «Кораблівнику» – засіданні літературної студії, яку очолює завідувач кафедри теорії літератури та художньої культури Донецького національного університету, професор Олександр Корабльов. Тут молоді поети і прозаїки представляють публіці свої твори, а присутні на заході обговорюють їх. Мені здається, що це – дуже гарна традиція, яку варто було б запровадити і в нашому університеті.
Сам конкурс проходив наступного дня. Нас, його учасників, залежно від тематики наших наукових робіт розділили на дві секції: я потрапила до секції «Російська література». На мою думку, всі конкурсанти обрали дуже цікаві теми своїх наукових розвідок. Мій виступ теж привернув увагу членів журі й інших учасників секції: мені поставили чимало запитань. За результатами конкурсу я посіла третє місце. На мою думку, це досить непоганий результат».
Крім того, Аліна відзначила, що такі конкурси об’єднують творчих людей з усієї України, тож і проходять вони, зазвичай, не в дусі суперництва, а в теплій і дружній атмосфері. Спілкування зі своїми однодумцями і колегами дає гарний досвід, а також надихає на подальшу роботу.

Схожі новини