Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Присвоєння вчених звань та нагородження викладачів і студентів ЗНУ

Присвоєння вчених звань та нагородження викладачів і студентів ЗНУ

30.04.2014 12:27 Вчена рада вручення грамот дипломів та атестатів про вчені звання

29 квітня у Запорізькому національному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Зокрема, під час засідання йшлося про присвоєння вчених звань викладачам ЗНУ, а також відбулося вручення дипломів та грамот найбільш обдарованим студентам ЗНУ - учасникам всеукраїнських наукових олімпіад і конкурсів.

Відкрив засідання Вченої ради ректор ЗНУ, професор Микола Фролов, який привітав усіх присутніх із черговими науковими здобутками нашого університету. Так, в урочистій обстановці відбулося присвоєння звання та вручення атестату професора кафедри загальної і прикладної екології та зоології Олександру Рильському, атестатів про присвоєння звання доцентів кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Олександру Червоному та Світлані Чуян, доцента кафедри хімії - Вікторії Генчевій, доцентів кафедри обліку та аудиту - Ірині Пушкарь, Зінаїді Урусовій, Вікторії Сьомченко та Юлії Скорняковій, а також вручення дипломів кандидатів наук Світлані Доброскок, Павлу Квиктюку та Галині Остапенко.
Крім того, Микола Олександрович відзначив і наукові успіхи студентів. Так, грамотами та дипломами були нагороджені: Ксенія Шерстякова (студентка 4 курсу, «Російська філологія») за 1 місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури; Аліна Полякова (студентка 4 курсу «Російська філологія») за 3 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт; Марина Безрук за 1 місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки та психології; Марія Сільчук за 1 місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт у 2014 році зі спеціальності «Романо-германська мова та література»; Надія Поваліхіна за 3 місце у Всеукраїнській олімпіаді з перекладу (французька мова); Ілона Павлюс за 2 місце у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови; Світлана Семеренко за 3 місце у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови; Ярослав Шремко, Євген Шкарупило за перемогу у Всеукраїнському творчому конкурсі з логістики та за 7 місце в загальнокомандній олімпіаді з логістики; Анастасія Оверченко за 4 місце у Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту організації та логістики; Марія Чалова за стратегічне мислення у Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту організації та їх науковий керівник, доцент кафедри менеджменту організації та логістики, д.е.н. Лідія Горошкова.
Також під час засідання науковцям математичного факультету було вручено свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір, а саме: комп’ютерну програму «Система автоматичного програмування q-mesher» (автори - Сергій Чопоров, Сергій Гоменюк, Сергій Гребенюк та Андрій Лісняк).

Олена Переверзєва

Схожі новини