Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету відзначені черговими нагородами

Студенти економічного факультету відзначені черговими нагородами

30.04.2014 11:45 Все Факультети Економічний Економічний факультет перемога

Студенти економічного факультету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», яка проходила у Донецькому національному університеті 23-25 квітня 2014 року.

Організатором заходу виступили представники кафедри управління персоналом і економіки праці Донецького національного університету на чолі з доктором економічних наук, професором, академіком Академії економічних наук України, завідувачем кафедри Наталією Лук'янченко.
В олімпіаді взяли участь студенти з різних вищих навчальних закладів України. Зміст завдань олімпіади включав тестові та практичні завдання з основних аспектів теорії і практики галузі управління персоналом та економіки праці.
Запорізький національний університет на заході представляли 3 студентки спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» - Олександра Могильна, Наталія Крохмаль та Катерина Луніна, які отримали сертифікати, грамоти та заохочувальні подарунки.
За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» спеціальними грамотами оргкомітету Донецького національного університету були нагороджені: за проявлені сучасні знання в сфері управління персоналом та економіки праці студентка 3 курсу гр. 3551-1 Олександра Могильна; за оригінальний підхід до виконання аналітичного завдання студентка 2 курсу гр. 3552-1 Наталія Крохмаль; за творчий підхід та оригінальність при виконанні конкурсних завдань студентка 2 курсу гр. 3552-1 Катерина Луніна.
Олімпіада відбулася в атмосфері взаєморозуміння та творчої атмосфери, що свідчить про великий потенціал нашої студентської молоді та вміння його використовувати.
У стінах Альма-матер студентів із високими результатами поздоровили доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук, академік Академії наук Вищої школи України, декан економічного факультету Алла Череп та кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедрою управління персоналом і маркетингу Валентина Гельман.

Наталія Терент’єва,
відповідальна за наукову роботу
кафедри управління персоналом і маркетингу

Схожі новини